ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15-22 Nisan Turizm Haftası Etkinlikleri Yapıldı

Toplumda turizm bilincini geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanmakta olan Turizm Haftası,  Arhavi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde  düzenlenen  programla kutlandı.  Sunumunu Arhavi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Coğrafya Öğretmeni Doğan DEMİRTAŞ’ın yaptığı programa Arhavi Belediye Başkan Vekili Turgay ATASELİM,  Belediye Başkan Yardımcısı Nail KÖSEOĞLU,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Zeki ER, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
15-22 Nisan Turizm Haftası Etkinlikleri Yapıldı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan programda 11-M sınıfı öğrencisi Yener TOPAL’ın seslendirdiği  şiirin ardından,  Arhavi Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Ekrem AYDIN konuşmacı olarak kürsüye çıktı.  İlçenin tanıtımı ile ilgili slayt sunumunun ardından turizm konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere Belediye Başkan Yardımcısı Köseoğlu ödüllerini verirken program son buldu. 

 

Turizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası EtkinlikleriTurizm Haftası Etkinlikleri

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.