ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlanmaya Başlandı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Benim en büyük eserim” diye nitelendirdiği Cumhuriyet’in 92. yılı, Arhavi’de törenlerle kutlanmaya başlandı.Arhavi ilçe merkezinde yer alan Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başlayan törene İlçe Kaymakamımız sayın Şeref AYDIN, Garnizon Komutanı Nihat ÇAĞLAR, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YIMAZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Fikret SOLAK ve Cavit KERASTACI, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlanmaya Başlandı.

Törende Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı’nın çelenkleri sunuldu. Çelenk sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla tören sonlandırıldı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.