ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacılar Ortaokulu Öğrencisi Songül DAĞDELEN´den Büyük Başarı

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve  EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreterliği işbirliğinde, Türkiye genelinde Ortaokul ve Ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlenen “Çiçek ve Çocuk Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” konulu  Resim-Şiir ve Kompozisyon yarışmasında ilçemizi temsil eden Hacılar Ortaokulu 6-A sınıfı öğrencisi Songül DAĞDELEN; Ortaokullar arası resim yarışmasında Türkiye 4. olarak ilçemizin gurur kaynağı oldu.
Hacılar Ortaokulu Öğrencisi Songül DAĞDELEN´den Büyük Başarı

Hacılar Ortaokulu İdarecileri, Görsel Sanatlar öğretmeni ve derece elde eden öğrencimiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ´ı makamında ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ; Türkiye çapında düzenlenen bir yarışmada İlçemizin adının duyurulmasının önemini vurgularken, ziyaretlerinden ve elde edilen başarıdan dolayı herkeze ayrı ayrı teşekkür ettiğini dile getirdi.

Danışmanlığını Hacılar Ortaokulu resim öğretmeni Suzan Erdoğan AYTOLAN’ın yaptığı, Hacılar Ortaokulu 6-A sınıfı öğrencisi Songül DAĞDELEN, Ortaokullar arası resim yarışmasında Türkiye  4. olarak Mansiyon ödülü olarak 2,000 T.L ve ailesi ile birlikte Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde 3 gün 2 gece tatil yapma hakkını kazanmıştır. Yarışma şartnamesi çerçevesinde,  Antalya 23 Nisan Çocuk Şenliği etkinliklerine öğrencimiz ailesi ile birlikte katılacak ve ödülünü alacaktır. Başta öğrencimiz ve ailesi olmak üzere; Danışman Öğretmen Suzan Erdoğan AYTOLAN, Okul İdaresi ve emeği geçen tüm öğretmenleri, İlçemize yaşattıkları başarı ve gururdan dolayı kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

 


EXPO 2016 Resim YarışmasıEXPO 2016 Resim YarışmasıEXPO 2016 Resim Yarışması

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.