ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA ARSLANOĞLU'NUN HACILAR İLKOKULU VE ORTAOKULU ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU ile Şube Müdürleri Mehmet Nurullah İNANÇ ve Cavit KERESTECİ okul ziyaretlerine devam ediyor.
İlÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA ARSLANOĞLU'NUN HACILAR İLKOKULU VE ORTAOKULU ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU, okullarımızdaki eğitim faaliyetlerini yerinde incelemek amacıyla yaptığı ziyaretlerine bugün Hacılar İlkokulu ve Ortaokulu ile devam etti.

Ziyaretlerinde okullarımızda salgın ile mücadele tedbirleri kapsamında yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Mustafa ARSLANOĞLU, okul yöneticilerinden LGS hazırlıklıkları ile ilgili brifing aldı.

Yönetici ve öğretmenlerimizle sohbet ederek duygu, düşünce ve isteklerini dinledi. Her ziyaretinde sağlık tedbirlerine uymanın önemini hatırlatan İlçe Milli Eğitim Müdürü aynı zamanda LGS sınavlarına hazırlık süreci hakkında da deneyimlerini paylaştı.

Okulların Rehber Öğretmenleri ile yapılan görüşmede, LGS öncesi yapılması gerekenler ile ilgili yapılan çalışmalar ve uygulanacak olan anket hakkında bilgiler alarak görüşmeyi sonlandırdı.

17-05-202117-05-202117-05-202117-05-2021

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.