ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın AytacAKGÜMÜŞ Atatürk Ortaokulunu Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın AytacAKGÜMÜŞ ve şube müdürlerimiz Melih TÜREDİ , Süleyman Hilmi GÜNEY Atatürk Ortaokulu'nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın AytacAKGÜMÜŞ Atatürk Ortaokulunu Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın AytacAKGÜMÜŞ ve şube müdürlerimiz Melih TÜREDİ , Süleyman Hilmi GÜNEY Atatürk Ortaokulu'nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya gelerek LGS sınavında ilçemizi ve ilimizi başarıyla temsil ettikleri dile getirildi.Türkiye ortalamasının üstünde elde ettikleri başarıdan dolayı okul yönetimi ve öğretmenlere teşekkür edildi. İlçe milli eğitim müdürümüz Aytaç AKGÜMÜS Atatürk ortaokulu tarafından elde edilen başarının tesadüf olmadığı, bu başarının bu yıl daha üst seviyelere taşınacağı da inancının tam oldugunu söyledi. Sınıf ziyaretleriyle incelemelerine devam eden Aytac AKGÜMÜŞ öğrencilerle nasıl bir insan olunması, meslek seçimi ve vatandaşlık görevlerimiz hakkında sohbet etti. Sayın Aytaç AKGÜMÜŞ okulun fiziki yapısının daha da iyilestirileceği , eğitime katkı sunmada son derece mütevazi olacaklarını belirterek ziyaretine son verdi." 27-09-202127-09-202127-09-202127-09-202127-09-202127-09-2021

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.