ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YASİN YILMAZ´IN YARIYIL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YASİN YILMAZ´IN  YARIYIL MESAJI

 

     2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının 1. yarıyılını bu gün itibari ile tamamlamış bulunmaktayız. İlçemizde Eğitimin tüm paydaşlarının katılım ve destekleriyle başarılı bir dönem geçirmiş olmanın gönül rahatlığını yaşamaktayız.

    Çalışma ve katkılarından dolayı okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, diğer eğitim çalışanlarına, saygı değer velilerimize, sevgili öğrencilermize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

    09 Şubatta başlayacak 2. yarıyıla öğrencilerin dinlenmiş olarak gelmelerini bıraktıkları yerden hız alarak devam etmelerini , velilerimizde çocuklarımıza güvenip değer vermelerini onları sürekli desteklemelerini istiyorum. Önemli olanın sadece akademik başarı olmadığı; sağlıklı, mutlu, kendine inanan ve güvenen bireyler yetiştirmenin daha önemli olduğunu unutmamalıyız.

    Bu duygularla öğrencilermize, öğretmenlerimize, idarecilerimize kısaca eğitimin tüm paydaşlarına teşekkürlerimi sunuyor, 2. yarıyılın da başarılı, sağlıklı ve mutlu geçmesini diliyorum. 23/01/2015

 

                                                                                                                                      Yasin YILMAZ

                                                                                                                     Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürü

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.