ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ´ın 23 Nisan Kutlama Mesajı

Arhavi  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama  mesajı yayımladı. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ´ın 23 Nisan Kutlama Mesajı

Arhavi  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama  mesajı yayımladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ yayımladığı kutlama mesajında;

“Bundan 95 yıl önce,  23 Nisan 1920´de millet iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi açılmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan’ı çocuklara adamış ve dünyada kutlanan ilk Çocuk Bayramı olarak ilan etmiştir.   

Eğitimciler olarak amacımız; eğitimin tüm aşamalarında çocuklarımızın ve gençlerimizin en iyi şekilde yetiştirilmesini sağlamaktır.

Geleceğimiz olan çocukların, ülkesine ve insanlığa faydalı olması her türlü değerin üzerindedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kurucu meclisin kahraman üyelerini ve milli mücadelede emeği geçmiş olan herkesi en derin saygı ve rahmetle anıyorum. 

TBMM´nin kuruluşunun 95´nci yılını ve çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı en içten duygularımla kutlarım.”  dedi.

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.