ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ´ın TEOG Sınavı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ´ın TEOG Sınavı Mesajı

           23-24 Kasım tarihlerinde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı yapılacaktır. TEOG sınavlarına girecek olan öğrencilerimizin, rahat ve güven içerisinde bir sınav geçirmeleri için güvenlik birimlerimiz ve üzerine sorumluluk düşen kamu kurumlarımız tarafından sınavların yapılacağı okul çevrelerinde gereken tedbirler ve düzenlemeler yapılmıştır. Bu doğrultuda, tüm vatandaşlarımıza çocuklarımızın rahat ve huzurlu bir sınav geçirmeleri için sorumluluk düşmektedir. Sınavı etkileyebilecek yüksek ses ve gürültü problemleri konusunda vatandaşlarımızın hassasiyet göstereceklerine ve duyarlı davranacaklarına olan inancım tamdır.


 

          Sevgili öğrenciler; Sınavlar hiçbir zaman başarının tek göstergesi olmamıştır. Milli ve Manevi değerlerimize sahip çıkarak bizleri daha aydınlık, daha güzel yarınlara taşıyacak olan sizlersiniz. Bu yüzden sadece sınavlarda değil hayatın her alanında başarılı olmanızı umut ediyorum. Bu bağlamda, 23-24  Kasım Tarihlerinde Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) Sınavına girecek olan siz değerli öğrencilerimize zihin açıklığı ve başarılar diler, sınavda görev alacak idareci, öğretmen ve tüm sınav görevlilerine kolaylıklar dilerim.


     Yasin YILMAZ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.