ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE PROTOKOLÜ ARHAVİ ORHAN YÜCEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE...

Kaymakamımız Sayın Muhammet Önder ve beraberindekiler ile birlikte Arhavi Orhan Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundular.  
İLÇE PROTOKOLÜ ARHAVİ ORHAN YÜCEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE...

     Arhavi Orhan Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde Kaymakakamımız Muhammet ÖNDER, Arhavi Belediye  Başkanı  Çoşkun HEKİMOĞLU,Belediye Başkan Yardımcısı Nail KÖSEOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk GEZGİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Zeki ER, yer aldı.   

     Orhan Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İlker SARIHAN refakatinde okulu gezerek dersliklerde ve atölyelerde incelemelerde bulundular. Kaymakamımız ve beraberindekiler öğrencilerle birlikte derslere katılıp uygulamalı eğitim çalışmalarını izlediler.

OYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL ZiyaretOYMTAL Ziyaret

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.