ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Törenle Kutlandı

               2015 -2016 eğitim ve öğretim yılı İlköğretim Haftası kutlama programı çerçevesinde Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni düzenlendi. Törene Garnizon Komutanı Nihat ÇAĞLAR, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk GEZGİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Fikret SOLAK ve Cavit KERASTACI,  kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.
İlköğretim Haftası Törenle Kutlandı

Törende günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ yaptı. 3770 öğrenci ve 316 öğretmen ile yeni bir dönemin başladığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz konuşmasında, 2015-2016 eğitim öğretim döneminin herkes için hayırlı olmasını dileyerek, yeni eğitim öğretim döneminde ilçe genelinde öğrencilere başarılar diledi. Öğretmen, öğrenci ve velilere yeni dönemle ilgili gerekli bilgilerin ardından tören, Mehmet Nazif Günal İlkokulu öğrencisi tarafından günün anlam ve önemine uygun okunan şiirle son buldu.

Ardından Mehmet Nazif Günal İlkokulu bahçesinde ‘İlköğretim Haftası Açılış Programı’ düzenlendi. Kaymakamımız sayın  Şeref AYDIN’ın da katıldığı program, okulun kıdemli öğretmeni İrfan ATALAY tarafından yapılan konuşmayla başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ´ın yaptığı konuşmanın ardından Okul öğrencilerinin günün anlam ve önemine uygun şiirleriyle devam eden açılış töreni, 4. sınıf öğrencileri tarafından okula yeni başlayan 1. sınıf öğrencilerine “Okula Hoş Geldiniz Çiçeği” nin sunulmasının ardından öğrenci andının okunmasıyla son buldu.

İlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftası


Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.