ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamımız Başkanlığında İstişare Toplantısı Düzenlendi

Kaymakamımız Sayın Şeref AYDIN ilçemizde bulunan okullarda Eğitim Toplantıları kapsamında Atatürk Okulunda Öğretmenlerle ve Okul Aile Birliği ile bir toplantı yaptı.Toplantıya, Kaymakamımız Şeref AYDIN ile birlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürü  Cavit KERESTACI, Atatürk Ortaokulu Müdürü Şuayip KOPARMAL, Müdür Yardımcısı Bora DUYMUŞ, Okul Aile Birliği Başkanı Okan POYRAZ ve Öğretmenler katıldı.
Kaymakamımız Başkanlığında İstişare Toplantısı Düzenlendi

Kaymakamımız Şeref AYDIN; bu tarz toplantıları bütün okullarda yapacağını ve bu toplantılarda kendisinin konuşmayacağını dile getirerek, “Sizler konuşacaksınız, biz ise sadece sizlerin sıkıntılarını ve önerilerini dinleyeceğiz” dedi.

Daha sonra Okul Müdürü Şuayip KOPARMAL, okul çevre düzenlemesi ve okul faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Okul Aile Birliği Başkanı Okan POYRAZ ,Okulda yapmak istedikleri projelerini anlattı, projeler arasında bir Gece düzenlemek istediklerini gelirini okulun eksikleri için kullanacaklarını belirtti.

Toplantı tüm branş öğretmenlerinin kendi bölümleri ile ilgili sorunları  anlatarak sorunların çözümü yolunda karşılıklı istişarelerde bulunuldu. Kaymakamımız, Atatürk Orta okulunun ilçemizin Lokomotif okullarından olduğunu belirterek “Eğitimde sadece öğretmenlerimiz çabasına bırakılmaması gerektiğini, kolektif bir çalışma gerektiğini belirtti.Bundan dolayı Okul Aile birliği,Okul,Öğretmen,velilerimiz ile çaba sarfedilmelidir. Hedefimiz kaliteli eğitim ve başarıdır” dedi. Toplantı soru görüş ve öneriler alındıktan sonra sona erdi.


20-02-201720-02-201720-02-201720-02-2017

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.