ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS DEĞERLENDİRME VE MOTİVASYON BULUŞMALARI

LGS DEĞERLENDİRME VE MOTİVASYON BULUŞMALARI

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın salgın döneminin ilk günlerinden itibaren telekonferans yöntemi ile okullarımıza ayrı ayrı bağlanarak öğretmenlerle bir araya geldiği okul buluşmaları etkinliği kapsamında, bugün Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu öğretmenleriyle biraraya geldi.

Uzaktan eğitimde verimliliği arttırmak, okullarımızda yürütülen eğitim faaliyetleri ile merkezi sınavlara hazırlık kapsamında yürütülen çalışmaları değerlendirmek amacıyla gerçekleştirilen çevrim içi buluşmalarda öğretmenlerimiz İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR ile karşılıklı konuşarak yaptıkları çalışmalar, okul-öğrenci başarısı ve hedefleri hakkında bilgiler paylaşıyorlar.

Çevrim içi buluşmada öğretmenlere seslenen ACAR, salgın sürecinde öğrencilerin öğrenme kayıplarını önlemek ve yeni öğrenmeler kazandırmak için birçok etkinlik gerçekleştirildiğini hatırlattı. LGS sürecinde öğrenci motivasyonunun sınav başarısı üzerinde etkili olduğunu ifade eden ACAR, öğrenci ve ailelere yönelik yürütülen Rehberlik faaliyetlerinin bu süreçte fark yaratacağını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ARSLANOĞLU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cüneyt KAMACİ ve Ilçe Millî Eğitim Şube Müdürlerimiz Mehmet Nurullah İNANÇ ve Cavit Keresteci'nin de katıldığı çevrimiçi buluşmada, öğretmenler söz alarak uzaktan eğitim sürecinde okul bünyesinde yapılan çalışmalar ve sınavlara hazırlık süreci hakkında bilgiler verdiler.

07-05-202107-05-202107-05-202107-05-202107-05-202107-05-202107-05-2021

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.