ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEVLANA HAFTASI ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

   Program Arhavi Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerince 12 Aralık 2014 Cuma günü ssat 13.30 da Özay Düğün Salonunda gerçekleştirildi.
MEVLANA  HAFTASI ANMA PROGRAMI  DÜZENLENDİ

     Mevlana Haftası etkinlikleri çerçevesinde Arhavi Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan Mevlana Haftası ilçe anma programı 12 Aralık 2014 Cuma günü saat 13.30 da Özay Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Programa İlçe Kaymakamı Muhammet Önder, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk Gezgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz, Arhavi Belediyesi Sosyal İşler Sorumlusu Bilgi Özkara, okul müdürleri, öğretmenler, din mensupları, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

     Mevlana Haftası etkinlikleri çerçevesinde Arhavi Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Mevlana’nın hayatının anlatıldığı slayt gösterisinin ardından öğrencilerin okuduğu Mevlana Oratoryosu ve ilahiler dinleyenler tarafından çok beğenildi.

     Geçtiğimiz aylarda Artvin’de gerçekleşen okullar arası kros yarışmasında takım halinde il birincisi olan Arhavi Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine ödüller Okul Aile Birliği Başkanı Remzi Gedik’in katkıları ile  Kaymakamımız Muhammet Önder ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Yılmaz tarafından verildi. Program, dereceye giren öğrencilere sunulan çeşitli hediyelerin ardından tebrikler ile son buldu.

Mevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana HaftasıMevlana Haftası

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.