ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürümüz İrfan Zeki ER´e Veda Yemeği Düzenlendi

        Arhavi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Zeki ER´in Kocaeli/Başiskele İlçesine İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanması münasebeti ile Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret SOLAK ve tüm Okul Müdürleri ve müdür yardımcıları tarafından veda yemeği düzenlendi. İrfan Zeki ER´in onuruna düzenlenen yemeğe Kaymakamımız Sayın Şeref AYDIN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret SOLAK, tüm Okul Müdürleri ve müdür yardımcıları katıldılar.
Şube Müdürümüz İrfan Zeki ER´e Veda Yemeği Düzenlendi

         Yenilen yemeğin ardından konuşma yapan Kaymakamımız Sayın Şeref AYDIN "İlçemiz eğitimine yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum" dedi.

         Hediye ve plaket takdiminin ardından konuşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Zeki ER "İlçemizde görevine yeni başlayan ve veda programına teşrif eden Kaymakamımız Sayın Şeref AYDIN´a teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum. Arhavi´de gerçekten güzel anılarım ve dostluklarım oldu. Görevim sona erdi ama bu dostlukların kalıcı olacağından şüphem yok. Kamu Kurum ve kuruluşlarının amirlerine, birlikte çalışma ve üretmekten her zaman mutlu olduğum ve kıvanç duyduğum eğitim kurumlarımızın yöneticilerine, eğitimin baş kahramanı olan öğretmenlerimize, okul-aile birliklerinin yönetim kurulu üyelerine, müdürlüğümüz personeli ile tüm okul /kurum personeli ve yardımcı hizmetler personellerine, hammaddesi ve ürünü insan olan bir sektörün vazgeçilmez paydaşı olan ve her anlamda bizi destekleyen değerli velilerimize ve saygıdeğer Arhavi halkına en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

 

 Sayın İrfan Zeki ER´e İlçemiz eğitimine yaptığı katkılardan ve hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde ve görevinde başarılar dileriz.

                                                    Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü


Şube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği DüzenlendiŞube Müdürümüz İrfan Zeki ERe Veda Yemeği Düzenlendi

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.