ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sürdürülebilir Çevre Proje Semineri Yapıldı

İlkokullarda çevre konusunda farkındalık ve sürdürülebilir bir çevre oluşturulması amacı ile Arhavi Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve UNILEVER Tic. ve San. T.a.ş (Lipton) işbirliğiyle hazırlanan, "Sürdürülebilir Çevre Projesi" kapsamında planlanan ilk eğitim semineri Mehmet Nazif Günal İlkokulunda gerçekleştirildi.
Sürdürülebilir Çevre Proje Semineri Yapıldı

Çevre duyarlılığının sağlanması yönünde İlkokul 3. ve 4. Sınıf öğrencilerine ulaşmak hedefiyle UNILEVER sürdürülebilir proje koordinatörü Halil SARI tarafından 25 Mart 2015 tarihinde verilen seminere ilçemiz 3. ve 4. Sınıf, sınıf öğretmenleri katıldılar. İlkokul öğrencilerine yönelik eğitim programı,  çevre konulu resim yarışması ve 23 Nisan etkinlikleri kapsamında yapılacak faaliyetleri de kapsayan Sürdürülebilir Çevre Projesi ile,  gelecek yıllarda aynı hedef kitle öğrencilerine uygulanmaya devam edilerek, sürdürülebilir çevre bilinci kazandırılması planlanmıştır. Çevreye duyarlı çalışmalarından dolayı UNILEVER (Lipton) firmasına teşekkür eder, değerli  çalışmalarının devamını dileriz.

Lipton SeminerLipton SeminerLipton SeminerLipton Seminer

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.