ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TRAFİK ATEŞ BÖCEĞİ GEZİCİ ÖĞRENİM BİRİMİ ATATÜRK ORTAOKULUNDA

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın ortaklaşa organizasyonu ile Trafik "Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi" ilçemize geldi
TRAFİK ATEŞ BÖCEĞİ GEZİCİ ÖĞRENİM BİRİMİ ATATÜRK ORTAOKULUNDA

     İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ´ın girişimleriyle "Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın"  organizasyonu ile gerçekleştirilen proje kapsamında "Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi" TIR´ı ilçemize geldi. Gezici TIR 6 ay boyunca ilçemizdeki ilk ve ortaokulların 2. ve 8. sınıflar arasındaki (1.Sınıflar hariç) tüm öğrencilere hizmet verecektir. Programa İlçemiz Kaymakamı Sayın Muhammet Önder, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, okul müdürü ve öğrenciler katıldı.

    Koordineli bir şekilde yürütülen projede Atatürk Ortaokulu bahçesinde yerini alan TIR´da, çocukları yaşam boyu öğrenmeye alıştırmak, onların duygusal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak amaçlandı. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı üyeleri, vakıf olarak etkinlik noktalarının bulunmadığı bölgelerde çocuklara tırlarla ulaşmaya çalıştıklarını dile getirdiler. Yürütülen proje ile okul bahçesindeki tırda eğlenen öğrenciler eğitim gönüllülerinin aktivitelerine katılarak unutamayacakları anlar yaşadılar.

TrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafikTrafik

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.