ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk´ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı 96. yıldönümü kutlamaları ilçemiz Arhavi´de coşkuyla kutlandı. Düzenlenen törene Kaymakamımız sayın  Muhammet ÖNDER, Garnizon Komutanı Nihat ÇAĞLAR, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, Cumhuriyet Başsavcısı Volkan ATALAY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol TOSUN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İrfan Zeki ER ve Fikret SOLAK, kamu kurum ve kuruluşları idarecileri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.  
19 Mayıs Atatürk´ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü gençlik lideri Seçil KURDOĞLU sunumunda gerçekleşen tören, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol TOSUN’un Atatürk Anıtı’na çelenk sunması ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, törene Arhavi Gösteri Merkezinde devam edildi. Arhavi Gösteri Merkezindeki törene,  Kaymakamımız sayın Muhammet ÖNDER ve protokol üyelerinin halkı selamlaması ve bayramını kutlamasının ardından yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlandı.  Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü adına Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi tarih öğretmeni Asiye ÇOLAK KUR tarafından günün anlam ve önemine dair bir konuşma yapıldı. Arhavi Anadolu Lisesi, Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi ve Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi öğrencileri tarafından 19 Mayıs ruhunu dile getiren şiirler seslendirildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen müzik şöleni ve yöresel tulum-kemençe eşliğinde folklorik oyunlar icra edildi. İlçemizde faaliyet gösteren Karate ve Güreş kulübü öğrencilerinin düzenlediği gösterilerin ardından,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde yapılan sportif ve kültürel faaliyetlerde dereceye giren öğrencilere ödülleri Kaymakamımız sayın Muhammet ÖNDER ve protokol üyeleri tarafından verilirken, çektirilen hatıra fotoğraflarının ardından program sona erdi.

19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.