ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası Etkinlikleri başladı.

Arhavi’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası Etkinlikleri başladı. Gençlik Haftası dolayısıyla ilçede gençlik yürüyüşü düzenlendi. Etkinliğe Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk GEZGİN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol TOSUN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İrfan Zeki ER ve Fikret SOLAK, kamu kurum ve kuruluşları yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası Etkinlikleri başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Tosun´un Atatürk Anıtı’na çelenk koymasıyla etkinlikler resmen başlamış oldu. Atatürk Anıtı önünde İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan etkinlikler, kortej yürüyüşü şeklinde düzenlenen yürüyüş ile devam etti. Yürüyüş sırasında gençler tarafından açılan Türk bayrağı dikkat çekti. Etkinlikler, şehir içinde atılan turdan sonra Arhavi İlçe Stadı’nda kızlar ve erkekler kategorilerinde yapılan kros yarışmalarının ardından son buldu.

19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü 

 

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.