ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Başladı

Bu yıl 95. yıl dönümünü kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri, düzenlenen makam ziyaretleriyle birlikte  ilçemizde  de kutlanmaya başladı. Kutlamalar çerçevesinde Fatih Sultan Mehmet Ortaokulundan idareci, öğretmen ve öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ’ı makamında ziyaret ettiler.
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Başladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Fatih Sultan Mehmet  Ortaokulu  Müdürü Metin ŞEŞENOĞLU, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hasan YILDIRIM ve beraberindeki Yağmur ACAR, Dinçer VURAL, Eray KURDOĞLU ile Selen Betül BAYRAK isimli öğrenciler,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ’ın makamını temsili olarak devralmak üzere  Müdürlüğümüze  çiçeklerle geldiler. Makamda gerçekleşen ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ’ın  yanı sıra İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Zeki ER’de hazır bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, makamı devralacak olan 6. sınıf öğrencisi Yağmur ACAR’ı koltuğuna oturtarak bir günlüğüne de olsa İlçe Milli Eğitim Müdürü olmasını  tebrik etti. Öğrencimiz Yağmur ACAR  makam koltuğuna otururduktan hemen sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Zeki ER’e  Okullarda yaşadıkları çeşitli sıkıntıları ve çözüm önerilerini anlatarak çözüme yönelik çalışmaların yapılmasını rica etti. Daha sonra  Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ahmet KÖSE’yi telefonla arayan Yağmur ACAR, Okullarının bir ihtiyacı olup olmadığını sordu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, Okul idarecisi, öğretmen ve öğrencilere çeşitli hediyeler verirken çektirilen hatıra fotoğraflarının ardından ziyaret sona erdi.


23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları23 Nisan Kutlamaları

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.