ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3. ve 4. Sınıf Öğrencilerine Diş Fırçası ve Diş Macunu Dağıtıldı

Arhavi Kaymakamlığı, Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve UNILEVER Tic. ve San. T.a.ş (Lipton) firması işbirliği ile düzenlenen, Sürdürülebilir Çevre Projesi kapsamında tüm ilkokul 3. Ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik Diş Fırçası ve Diş Macunu dağıtımı yapıldı. Dağıtım törenine Kaymakamımız Sayın Muhammet ÖNDER, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, Lipton Çay İşletmeleri  Müdürü  Volkan YILMAZ, Okul Müdürleri, öğretmenler ve ilkokul 3. ve 4. sınıf öğrencileri katıldı.
3. ve 4. Sınıf Öğrencilerine Diş Fırçası ve Diş Macunu Dağıtıldı

Törende konuşma yapan Kaymakamımız Sayın Muhammet ÖNDER yaptığı konuşmada; Ağız ve diş sağlığının önemini vurgularken, diş fırçalama ve ağız bakımının küçük yaşlarda kazandırılmasının önemini dile getirdi.  Protokol üyeleri tarafından diş macunu ve diş fırçası dağıtımının yanı sıra, her öğrenciye Katılım Belgeleri de verildi. Dağıtım merasimi esnasında öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.  

Çevreye, eğitime ve öğrencilere verdikleri katkılardan dolayı UNILEVER (Lipton)  firmasına teşekkür eder, değerli çalışmalarının devamını dileriz.

 

Lipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım MerasimiLipton Diş Macunu Dağıtım Merasimi

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.