ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANLAYARAK HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ KURSU DÜZENLENDİ

İdareci ve Öğretmenlere yönelik olarak "Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri " kursu  12/01/2015 tarihinde Arhavi Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesinde başladı. Eğitim Görevlisi olarak Özel Eğitim Uzmanı Sina Cem GÖREN tarafından eğitim verilmektedir.
ANLAYARAK HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ KURSU DÜZENLENDİ

 

        İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ seminer açılış konuşmasında; İlçemizde görev yapan öğretmenlerimize yönelik olarak açılan Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Semineri bizler için bir fırsattır. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YANMAZ´ın çok önemsediği bir eğitim faaliyetidir. Burada aldığınız bilgi ve becerileri öğrencilerimizle paylaşalım. Böylece öğrencilerimizin okuduklarını daha iyi anlama ve hızlı muhakeme edebilme becerisi kazanmalarını sağlayacaktır. Hızlı okuyarak anlama bizleri ve öğrencilerimi daha çok kitap okumaya yönlendirecektir. Uzun metinli soruları daha kısa sürede okuyarak cevap verebilmeliri açısından da önem taşımaktadır.

       Seminerin düzenlenmesinde ve Eğitimci hocamızın ilçemize getirlimesinde emeği geçen İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Hocamız Sina Cem GÖREN´e teşekkür ederken sizlerede başarılar diliyorum dedi.

Hızlı OkumaHızlı OkumaHızlı Okuma

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.