ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Arhavi Anadolu Lisesi Öğrencileri Tiyatro Gösterisi Sergiledi

Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle Arhavi Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından tiyatro gösterisi hazırlandı. Çarmıklı Eğitim ve Kültür Merkezi Sinema Salonu’nda gerçekleşen programa İlçe Kaymakamı Sayın  Muhammet ÖNDER, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk GEZGİN, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fikret SOLAK, Okul Müdürleri, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Arhavi Anadolu Lisesi Öğrencileri Tiyatro Gösterisi Sergiledi

Arhavi Anadolu  Lisesi öğrencilerden oluşan oyuncu kadrosu; Ahmet BAŞIMOĞLU’nun kaleme aldığı iki perdelik “ Akıl Hastanesi “ adlı tiyatro eserini gösterime sundular. Okulun edebiyat öğretmenleri Gülü AYDIN ve Candan OKUR yönetiminde sahnelenen ve tiyatro sevenlerin yoğun ilgi gösterdiği oyun beğeniyle izlendi. Programın sonunda sahnede amatör ruhla görev alan Arhavi Anadolu Lisesi öğrencileri hazırladıkları bu çalışmadan ötürü büyük alkış aldılar. Tiyatro gösterisinin sergilenmesinde büyük emeği olan edebiyat öğretmenleri Gülü Aydın ve Candan Okur katılımlardan dolayı ilçe protokolüne teşekkürlerini ileterek öğrencilerini tebrik ettiler. Kaymakamımız Sayın Muhammet ÖNDER, program sonunda eseri sergileyen öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdiler.  Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz organizesinde bir araya gelen Arhavi Anadolu Lisesi İdarecileri ve tiyatro ekibi, yenilen öğle yemeğinin ardından etkinliği sonlandırdılar Öğrencilerimize çok beğenilen gösterilerinden dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz. 

 

Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro Tiyatro

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.