ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Kariyer Danışmanı Oktay AYDIN Seminer Verdi

Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi konferans salonunda gerçekleşen seminere Kaymakamımız  Sayın Muhammet ÖNDER, Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret SOLAK, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Eğitim ve Kariyer Danışmanı Oktay AYDIN Seminer Verdi

Oktay Aydın;  akademik başarının artırılmasında velinin rolü, öğrencilerde sınav kaygısının giderilmesi ve motivasyon içerikli olmak üzere, ilk olarak TEOG Sınavına girecek olan 8. sınıf öğrencilerimize, ikinci olarak LYS sınavına girecek olan 12. sınıf öğrencilerimize ve son olarakta akşam saat 18:30´da öğrenci velilerine yönelik seminerler verdi.

Seminer;  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yâsin YILMAZ´ın açılış konuşması ile başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yâsin YILMAZ yaptığı konuşmada; eğitimin ve öğretimin ailede başladığını, bu yüzden aile eğitiminin son derece önemli olduğunu vurguladı. Katılımın yüksek olduğu seminerin ardından, Kaymakamımız Sayın Muhammet ÖNDER, Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yâsin YILMAZ tarafından  öğrencilere Mehmet Akif ERSOY´un SAFAHAT adlı eserininin dağıtımı ile sona erdi.

 

OKTAY AYDIN KİMDİR?:
Semineri veren Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun olan Oktay AYDIN, New York Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Eğitim Bilimleri Yüksek Lisans Programlarını tamamlamıştır. 1986’dan bu yana, çeşitli kurumlarda danışman olarak görev yapan Oktay Aydın, Kurucu genel sekreter ve öğrenci dekanı olarak Bahçeşehir Üniversitesi’nin kuruluşunda yer almış, Bilgi Üniversitesi kurumsal iletişim ve tanıtım koordinatörlüğünü üstlenmiştir.  Halen, eğitim ve kariyer danışmanı olarak çeşitli ortaokul, lise ve üniversitelerde görevini sürdürmektedir. “EGK / Eğitim Gelecek Kariyer” portalının akademik danışmanlığı ve genel yayın yönetmenliği görevini de sürdürmekte olan Oktay Aydın; Gelecek ve İnsan, YGS/LYS, TEOG/Ortak Sınavlar, Lise, Üniversite, Bölüm ve Meslek Seçimi, İletişim ve Liderlik, Etkili Öğretmenlik, Eğitimde Başarı gibi konularda yazılar yayımlamakta, televizyon programları yapmakta ve konferanslar vermektedir.

 

Oktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın SemineriOktay Aydın Semineri

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.