ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ YAYGINLAŞTIMA TOPLANTISI YAPILDI

   Eğitim ve öğretim alanında özgün uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığının uygulamaya başladığı “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” bilgilendirme toplantısı ilçemizde 16 Kasım Çarşamba günü, saat 15:30’da Orhan Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda il temsilcisi Nuray GÜMÜŞ tarafından yapıldı.
EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ YAYGINLAŞTIMA TOPLANTISI YAPILDI

         GÜMÜŞ, “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinin amacının, yenilikçi uygulamaları eğitim sistemine kazandırmayı, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânları sunmayı, 2023 Türkiye vizyonunun gerektirdiği hedefleri yakalamayı ve yöneticilerimiz ile öğretmen ve öğrencilerimizi yenilikçi uygulamaları hayata geçirmelerini teşvik ederek eğitim ortamlarımızın kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Bu gün burada ilçenizden Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlardan müdür, müdür yardımcısı ve 3 öğretmen okul temsilcisi olarak bulunmaktasınız. Okul ve kurumlarınızda Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik çalışmalarının yürütülmesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle sağlıklı iletişim kurulması çalışmaların verimi açısından önem arz etmektedir. İlimizden başvuru sürecinde hazırlanacak raporların 2016/6 sayılı Genelgeye ve rapor yazımı ile ilgili genel kurallara uygun çalışmaların elektronik ortama doğru yüklenmesi önemlidir “  diyerek bilgilendirme çalışmalarına başladı.

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.