ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacılar İlkokulu Öğrencilerinden Sürdürülebilir Çevre Çalışması

Arhavi Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, UNILEVER Tic ve San. T.A.Ş (Lipton) işbirliği ile düzenlenen,   Sürdürülebilir Çevre Projesi’nin devamı  niteliğindeki Çevre Temizliği Çalışması Hacılar İlkokulunda gerçekleştirildi.
Hacılar İlkokulu Öğrencilerinden Sürdürülebilir Çevre  Çalışması

Çevre kirliliği nedeni ile hızla kaybetmeye başladığımız yaşanabilir ortamların mevcut durumlarının korunması ve geliştirilmesi, ilkokul düzeyindeki öğrencilerde çevre ve küresel iklim konusunda bilinç oluşturulması, sürdürülebilir ve yaşanabilir bir çevrenin geliştirilmesi amaçlanan proje kapsamında, UNILEVER Tic ve San. T.A.Ş (Lipton) firması tarafından tedarik edilen t-shirt, eldiven, maske ve poşetlerin dağıtılarak, Hacılar İlkokulu 4. sınıf öğrenci ve öğretmenlerinin katılımı ile okul ve çevresinde temizlik çalışması düzenlendi.

Projeye destek veren Hacılar İlkokulumuza, öğrenci ve öğretmenlerine, ayrıca;  çevreye ve eğitime verdiği desteklerden dolayı UNILEVER Tic ve San. T.A.Ş (Lipton) firmasına teşekkür eder başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

 

Temiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz ToplumTemiz Çevre Temiz Toplum

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.