ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Herkes İçin Futbol Şenliği 9. Etabı Gerçekleştirildi

          Arhavi Kaymakamlığı, Arhavi Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Arhavi Spor Kulübü tarafından organize edilen Arhavi Grassroots (Herkes İçin Futbol) Şenliğinin 9. ve son etabı 2009-2010 doğumlu anasınıfına devam eden kız ve erkek öğrencilere yönelik olarak Arhavi İlçe Stadında gerçekleştirildi. Şenliğe Kaymakamımız sayın Muhammet ÖNDER, Vali Yardımcısı sayın Mehmet Ali Öztürk, Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol TOSUN, Arhavi Spor Kulübü Başkanı Sezgin ÖZKARA, Gaye Çarmıklı Anaokulu Müdürü Hasan GÖLCÜKÇÜ, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldılar.
Herkes İçin Futbol Şenliği 9. Etabı Gerçekleştirildi

          İlk defa 2008 yılında düzenlenen ve bu yıl 7. si gerçekleştirilen HİF (Herkes İçin Futbol) şenliğinin 9. ve son etabı; spor yapan sağlıklı nesiller yetiştirmek, öğrencileri mutlu etmek, minik sporculara futbolu sevdirmek, yeteneklerini ortaya çıkarmak ve keşfetmek amacı ile 2009-2010 doğumlu anasınıfı öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Kız-erkek karışık olarak sahaya çıkan minik öğrenciler futbol oynayıp doyasıya eğlenirken, saha kenarında kendilerini izleyen protokol üyeleri ile velilere de keyifli dakikalar yaşattılar. Şenliğe katılan tüm öğrencilere, Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen katılım belgeleri protokol üyeleri tarafından verilirken, çektirilen hatıra fotoğraflarının ardından program sona erdi.

 

HİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı EtabıHİF Şenliği Anasınıfı Etabı

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.