ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ SEMİNERİ SONA ERDİ

HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ SEMİNERİ SONA ERDİ

      Eğitim Uzmanı Sina Cem GÖREN seminerin kupanış konuşmasında; Arhavi´de olmaktan ve sizlerle tanışmaktan çok mutlu oldum. Sizden isteğimiz burada öğrendiklerinizi her gün hiç olmazsa 10 dakika tekrarlayın. Göreceksiniz daha sonra otomatik olarak iki üç  dört hatta daha fazla kelimeyi aynı anda okumaya başlayacaksınız. Okullarınızda öğrencilerinizede hızlı okuma tekniklerini öğretiniz. Çok Faydasını göreceksiniz. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum.

      Daha sonra Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ yaptığı konuşmada; Değerli Öğretmen artadaşlar katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. İlçemizde gerçekleştirdiğimiz Hızlı Okuma Teknikleri Semineri çok faydalı oldu. Artık daha çok, daha hızlı ve anlayarak okuma becerisi kazandınız. Sizlerden isteğimiz öğrendiğiniz bilgileri öğrencilerinizle paylaşınız ve uygulayınız. Bizlere eğitim veren Eğitim Uzmanı Sina Cem GÖREN hocamıza ayrıca teşekkür ediyorum. Konuşmaların ardından katılımcıların belgeleri verildi.

Hızlı okuma Belge TöreniHızlı okuma Belge TöreniHızlı okuma Belge TöreniHızlı okuma Belge Töreni

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.