ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ARSLANOĞLU´nun Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ARSLANOĞLU´nun Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

EĞİTİM  - ÖĞRETİM YILINA BAŞLARKEN

18.09.2017 Pazartesi günü itibariyle 2017-2018 yeni “Ders Yılı” başlamış bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz okullarına ve öğretmenlerine kavuştular. Çocuklarımızın şen-şakrak sesleri teneffüslerde “umut” bestesi olacak, Devletimize ve Milletimize hayat verecektir. Okullarımızdan zil sesleri yükselirken, sınıflarda da çocuklarımız;  öğretmenleri rehberliğinde bilginin, eğitimin, ahlakın, doğruluğun, çalışkanlığın, yenilik ve çağdaşlığın yılmaz temsilcisi olarak okullarımızda yetişecekler. Geleceğimizin ihyâ ve inşa meşalesi okullarımızdan yükselecektir.

Eğitim ve Öğretim Yılı, bir senelik zaman dilimini anlatsa da, aslında bir hayat, bir ömür sürecek erdemli ve kutsal  zaman dilimidir. Bu güzelliğin tüm gönüllere yansıması için “İlköğretim Haftası” okullarımızda coşkuyla kutlamaktadır.

 

Eğitim ve Öğretim faaliyetlerinin vatanın her karış toprağına ve Türk Milleti’nin aşkla, özgürce çarpan yüreklerine mutluluk getirmesini diler, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

 

Mustafa ARSLANOĞLU

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.