ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ´ın YGS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ,  15 Mart 2015  Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı´na girecek olan öğrencilerimize başarılar dileyerek şu açıklamalarda bulundu;
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin YILMAZ´ın YGS Mesajı

  Geleceğimizin Teminatı Sevgili Gençler,

Üniversitelere girişte ilk adımı oluşturan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 15 Mart 2015 Pazar günü yapılacaktır. Uzun bir zamandan bu yana bu sınav için hazırlanırken bir yandan da öğretmenleriniz ve aileleriniz çalışmalarınızın destekçisi olarak gayretlerinizin boşa gitmemesi için her türlü fedakârlığı yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Bizler sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Bundan sonra yapmanız gereken çalışmalarınıza ve kendinize inanıp sınava bu düşünce ile girmenizdir. Sınavınızda ne kadar rahat, huzurlu ve stresten uzak olursanız başarınız da o derece artacaktır.

 Bu vesileyle çalışmalarıyla daima öğrencilerimizin yanında olan, onlardan desteklerini esirgemeyen idarecilerimize, öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum. 

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.