ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MASA TENİSİ TAKIMLARI TÜRKİYE FİNALLERİ İÇİN ANTALYA´YA HAREKET ETTİ

Arhavi Anadolu Lisesi Masa Tenisi Kız Takımı ile Arhavi Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi Masa Tenisi Erkek Takımı,  Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılacak olan Türkiye Finalleri’ne katılmak üzere yola çıktılar.
MASA TENİSİ TAKIMLARI TÜRKİYE FİNALLERİ İÇİN ANTALYA´YA HAREKET ETTİ

      Arhavi Anadolu Lisesi ile Arhavi Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan masa tenisi takımımız Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılacak olan Türkiye Finalleri’ne katılmak üzere yola çıktı. Ekibimiz, Türkiye finallerinin yapılacağı yarışma için ilçemizden hareket etti.

      Antrönerliklerini Beden Eğitimi Öğretmenleri Sabri Jurnal ile Hakan Buber’in masa tenisi takımlarının yoğun çalışma ve antrenman sonucunda yarışmaya hazır olduklarını belirterek, 13-15 Ocak 2015 tarihinde yapılacak yarışmadan başarılı bir sonuç elde edeceklerine inandıklarını söylediler. Ekip, Arhavi Belediyesi koordinesi ve değerli İş adamımız Mehmet Nazif Günal’ın katkıları ile Antalya’da Wow Kremlin Palace’da konuk edilecek.

    Her iki okulumuz ekibindeki idareci,öğretmen ve öğrencilerimize  Türkiye Finallerinde başarılar dileriz.

                                                                                                                      Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Masa TenisiMasa Tenisi Masa Tenisi Masa Tenisi Masa Tenisi Masa Tenisi Masa Tenisi

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.