ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mini Voleybol Şenliği İlçe Stadında Gerçekleştirildi

Arhavi Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Atatürkçü Düşünce Derneği Arhavi Şubesi koordinatörlüğünde, 23 Nisan kutlamaları çerçevesinde ´Mini Voleybol Şenliği´  düzenlendi. İlçe Stadında düzenlene şenliğe; Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol TOSUN, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri ile vatandaşlar katıldı.
Mini Voleybol Şenliği İlçe Stadında Gerçekleştirildi

İlkokul 3-4. ve Ortaokul 5-6. sınıflara yönelik düzenlenen şenlik; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde yapılması planlanmış, ancak olumsuz hava koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. Oldukça geniş bir katılımın olduğu şenlik, şölen havasında geçerken, çocukların spor yaparken çok eğlendiği gözlendi.

 

Mini Voleybol TurnuvasıMini Voleybol TurnuvasıMini Voleybol TurnuvasıMini Voleybol TurnuvasıMini Voleybol TurnuvasıMini Voleybol TurnuvasıMini Voleybol TurnuvasıMini Voleybol TurnuvasıMini Voleybol TurnuvasıMini Voleybol Turnuvası

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.