ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ANLAMLI ZİYARET

Hüseyin Gürkan Anadolu Lisemiz tarafından tasarlanıp üretimi yapılan 3D siperli maskeler, sağlık çalışanlarımıza hediye edildi.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ANLAMLI ZİYARET

Sağlık Haftası münasebetiyle,  İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Mehmet Nurullah İNANÇ, Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi Müdürü Osman ERTEN'le birlikte Toplum Sağlığı Merkezini ziyaret etti. Ziyarette sağlık çalışanlarıyla biraraya gelen İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz; "Bu dönemde cefakar ve fedakar bir şekilde, gecesini gündüzüne katarak çalışan siz sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Bu fedakarlığınızın farkındayız. İyiki varsınız. Bu anlamlı günde sizi zayeret etmek, her anlamda yanınızda olduğumuzu göstermek ve size destek olmak amacıyla Hüseyin Gürkan Anadolu Lisemiz'de üretilen, 3D Siperli Maskeleri siz kıymetli sağlık çalışanlarımıza hediye etmek amacıyla sizleri ziyarete geldik. Ayrıca; bu maskelerin üretiminde emeği geçen Okul Müdürümüz Osman ERTEN ve öğretmenimiz Orhan Zeki KOCAMAN'a sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum." dedi.  Daha sonra koruyucu siperli maskeler, Arhavi Toplum Sağlığı Merkezi doktor ve çalışanlarına dağıtılmak üzere Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Doktoru Kevser Osmanoğlu'na verildi. Osmanoğlu; "Bu anlamlı günde yanımızda olduğunuz ve bu zorlu süreçte bize verdiğiniz destekten dolayı tüm sağlık çalışanları adına teşekkür ederim." dedi.
#EvdeKalArhavi
#EvdeKalArtvin
#EvdeKalTürkiye

08-04-202008-04-202008-04-202008-04-202008-04-2020

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.