ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TAŞIMALI EĞİTİM UYGULAMASI KAPSAMINDA OKUL SERVİS ARAÇLARININ DENETİMİ YAPILDI

Taşımalı Eğitim Uygulaması kapsamında, Okul Servis Taşımacılığı yapan şirket ve şahıslara yönelik rutin denetimler sürdürülüyor. Denetim; Taşımalı Eğitim Uygulamasından sorumlu Şube Müdürü Fikret SOLAK başkanlığında gerçekleştiriliyor.
TAŞIMALI EĞİTİM UYGULAMASI KAPSAMINDA OKUL SERVİS ARAÇLARININ DENETİMİ YAPILDI

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret SOLAK; denetimlerin düzenli olarak yapılacağını, araçların Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğine uygun olması gerektiğini, Çocuklarımızın can güvenliğinin her şeyin üstünde ve önünde olduğunu, bu bağlamda; gereken bütün tedbirlerin alınmasının takipçisi olmaya devam edeceklerini belirtti. Buna ilaveten; Öğrencilerimizi taşıyan tüm şöförlerimizden beklenen hassasiyeti göstermesi ve ekmeklerini kazanırken, Öğrencilerimizi de en güvenli ve huzurlu şekilde taşımalarını beklediklerini belirtti.


taşımalı eğitimtaşımalı eğitimtaşımalı eğitimtaşımalı eğitimtaşımalı eğitimtaşımalı eğitimtaşımalı eğitimtaşımalı eğitimtaşımalı eğitimtaşımalı eğitim

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.