ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMA Mağazacılık´tan İlköğretim Okullarımıza Anlamlı Yardım

Arhavi Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün girişimleri sonucu ilçede anlamlı bir proje daha hayata geçti. Tema Mağazacılık tarafından, Arhavi’de eğitim faaliyetini yürüten tüm ilköğretim okullarında okuyan 770 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.
TEMA Mağazacılık´tan İlköğretim Okullarımıza Anlamlı Yardım

Nuri Özaltın 75. Yıl İlk-Ortaokulu’nda düzenlenen  dağıtım törenine; Kaymakamımız Sayın Muhammet ÖNDER, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, Başkan Yardımcıları; Tahsin KURDOĞLU ile Nail KÖSEOĞLU, Okul Müdürü Mehmet OKUR, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. İlçe protokolü tarafından öğrencilere dağıtılan malzemeler, öğrenciler arasında sevinçle karşılandı. Dağıtım programında konuşma yapan Kaymakamımız Sayın Muhammet ÖNDER yaptığı konuşmada; Yardımda bulunan şirketin sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ettiğine vurgu yaparak, başta şirket yetkilileri olmak üzere, yardımların okullarda 770 öğrenciye ulaştırılmasında emeği geçenlere de teşekkür ettiğini  dile getirdi. Kaymakamımız TEOG Sınavına hazırlanan 8. Sınıf öğrencilerini de ziyaret ederek başarılar diledi.

Giysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi YardımıGiysi Yardımı

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.