ARTVİN ARHAVİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI İLÇE KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası İlçe Kutlama Programı 17 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 10.30 da Nuri Özaltın 75.Yıl İlk / Ortaokulunda gerçekleştirildi.
TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI İLÇE KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

      12 - 18 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası İlçe Kutlama Programı Nuri Özaltın 75. Yıl İlk /Ortaokulunda gerçekleştirildi. Programa Kaymakamımız Muhammet ÖNDER, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Nail KÖSEOĞLU, Cumhuriyet Savcısı Volkan ATALAY, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk YILDIZ, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı AYTOLAN, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk GEZGİN, İlçe Müftüsü Sadık HAVUZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin YILMAZ, Şube Müdürleri Fikret SOLAK, İrfan Zeki ER, Kamu Kurumlarının daire amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

      Program ilk olarak okul öğrencilerinin günün anlam ve önemine uygun yaptıkları konuşmalar ve şiirlerle başladı. Bilinçli yerli malı tüketimi ve yerli malına sahip çıkmanın öneminin vurgulandığı program ana sınıfı öğrencilerinin hazırladığı gösteri ile devam etti. Okul öğrencilerinin hazırladığı piyes ve müzikli gösterilerin ardından yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ilçe protokolü tarafından sertifika ve hediyeleri verildi. Program, yöresel yemeklerin ağırlıklı olduğu ve tamamını öğrenci velilerinin yaptığı yemekler etkinliğe gelen misafirlere ikram edildi. Program ilçe protokolü ile okul öğrencilerinin toplu çekinilen fotoğrafları ile son buldu.

 

Tutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum HaftasıTutum Haftası

Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat1 - 0466 312 27 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.